Aktualności
Polskie logo projektu Bezpieczne Miasto

Pierwsze w 2016 roku spotkanie zostało wyznaczone w dniu, w którym po raz pierwszy miała się zebrać Miejska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Niestety znowu sie nie udało

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy cała historię Miejskiego Programu Poprawy BRD, która sięga lipca 2011 roku! Pokazaliśmy statystyki wypadków, główne założenia programu, a także przypomnieliśmy, że głównym narzędziem do realizacji Programu miała być Miejska Rada BRD, która znowu się nie spotkała na swoim inauguracyjne zebranie. 

Radio Łódź "Czekając na spotkanie Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego"

O projekcie

Projekt „Bezpieczne miasto – inna droga” korzysta z dofinansowania w kwocie 285 000 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach programu "Obywatele dla Demokracji" (wdrażanego przez Fundację im. Stefana Batorego w partnerstwie z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży), finansowanego z Funduszy EOG. Celem projektu jest zwiększenie wpływu mieszkańców Łodzi na decyzje i działania mające zapewnić w mieście bezpieczeństwo ruchu drogowego (BRD) i jakość przestrzeni publicznej.

 

Wszystkie materiały na tej stronie posiadają licencję CC-BY-SA - zatem można z nich korzystać bezpłatnie pod warunkiem podania źródła materiałów oraz ich autora (proponowany opis: >>Autor: imię i nazwisko autora danego tekstu dla Fundacji Normalne Miasto - Fenomen; źródło: www.innadroga.dlalodzi.info; link do konkretnego materiału <<).

Partnerzy projektu